kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
Odběr novinek
Přihlásit k odběru
počítadlo přístupů
online: 1
dnes: 127
týden: 127
celkem: 219279

 

 

 

KONTAKTY

     Provozovatel:

    EP Agency, s.r.o.

Nová Ves pod Pleší 166

262 04 - Nová Ves pod Pleší

 

         IČ: 27159159

     Nejsme plátce DPH

              _____

        Výdejní místo:

Nejsme kamenný obchod!

 !!!Nelze platit hotovostí!!!

       EP Agency, s.r.o.

  Na Dlouhém lánu 459/59

        160 00 - Praha 6

     !!! Pouze po dohodě !!!

    ep.agency@yahoo.com

     Ing. Jiří Trávníček

     Tel: +420 723 752 443

     

 

    Zásilky k Vám dopraví:

 

 

          VÝDEJNÍ MÍSTA:

O NÁS

Co říci úvodem?

V první řadě jsme především chovatelé (greyhoundů a fretek) a jako takoví máme dlouholeté zkušenosti a přehled na trhu krmiv a chovatelských potřeb. Greyhoundy už sice nechováme aktivně, máme jen jednoho krasavce na mazlení, ale za to freťulek máme doma 10. Naše zvířátka krmíme tím nejlepším co je na českém trhu dostupné a pokud to neseženeme zde snažíme se to dovézt z jiných zemí stejně tak jako kvalitní krev do našich chovatelským stanic a neváháme se kvůli tomu vydat třeba za oceán. Ano, skutečně máme doma krásný pár pro který jsme si byli v roce 2011 v U.S.A. a taky dvě holčičky z Anglie. Abyste ani vy nepřišli zkrátka máme pro vás zboží z U.S.A., Austrálie, Nového Zélandu, Anglie, Francie, Německa a ostatních zemí. Rádi bychom vám také nabídli zajímavé a neokoukané zboží, které třeba nikde jinde nenajdete.

V současné době proto jednáme s německými výrobci o dovozu granulí FRETTCHEN4YOU, které jsou to nejlepší co můžete své fretce nabídnout, protože se jedná o granule vytvořené s láskou k fretkám samotnými německými chovateli. Vyzkoušeli jsme je v loňském roce v našich chovatelských stanicích a můžeme jen potvrdit, že jsou skutečně perfektní a kdo je koupí neprohloupí, protože ani ceny v případě této kvality nejsou přemrštěné.

Jsme, také lidé a chápeme, že ne každý může investovat do svých svěřenců velké peníze za drahé krmivo a chovatelské potřeby. My vás za to nesoudíme, naopak se snažíme pro vás sehnat i levnější krmení a potřebné věcičky, ale ne na úkor kvality. Nechtějte po nás abychom zde prodávali Pedigree, Chappi, Whiskas, Friskies a podobné značky. Protože věřte mi, že kdyby si kočky mohly vybrat ony by to rozhodně nekupovaly a stejně tak, váš pejsek může mít tuhé "hovínko" když vám sežere piliny v dílně. Žijeme v době hypermárketů a televizních reklam a my věříme, že vy dobře víte, že ne vše co se v nich prodává, nebo se reklamuje v televizi je dobré, spíš asi naopak. Ty granule které jsou opravdu dobré totiž reklamu v televizi nepotřebují, tu reklamu jim udělají spokojení chovatelé a spokojení domácí mazlíčci. Vždyť každé zvířátko si zaslouží, aby dostalo to nejlepší co mu jeho páníček je schopen poskytnout.

Pokud u popisu některého výrobku najdete jednu z těchto ikonek

 

znamená to, že výrobek máme odzkoušený a buď ho zrovna používáme, nebo už ho třeba nepoužíváme, ale můžeme vám ho s klidným srdcem a čistým svědomím doporučit.

Hledáme pro vás dodavatele za rozumné ceny a právě i proto se práce na tvorbě obchodu, tak neúprosně vlečou, protože věřte, že pokud chcete nakupovat za draho máte e-shop naplněný zbožím hned. Nakupovat draze, ale znamená taky draze prodávat a to my nechceme! Spoustě výrobců a dodavatelů je ale nutné odsouhlasit a následně dodržovat prodej za doporučené ceny a to bohužel musíme pokud chceme jejich zboží v obchůdku mít. A věřte mi, že to zboží opravdu za to stojí.

Počátkem roku 2013 registrujeme a uvádíme na český trh dvě vlastní značky a tím pádem i řadu našich vlastních produktů. Jedná se hlavně o výrobky pro greyhoundy a fretky, ale nezapomeneme ani na ostatní plemena psů, kočky a potkany.

Tak to bylo pár slov úvodem a teď nám dovolte představit náš nekompromisní, ale rozmazlený a rozmlsaný kontrolní tým, který vede náš greyhound Sean.

 

 

X

Tento eshop používá cookies za účelem lepšího komfortu jeho používání. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka)

Rozumím
Nesouhlasím