kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
Odběr novinek
Přihlásit k odběru
počítadlo přístupů
online: 0
dnes: 21
týden: 376
celkem: 268885

 

 

 

KONTAKTY

     Provozovatel:

    EP Agency, s.r.o.

Nová Ves pod Pleší 166

262 04 - Nová Ves pod Pleší

 

         IČ: 27159159

     Nejsme plátce DPH

              _____

        Výdejní místo:

Nejsme kamenný obchod!

 !!!Nelze platit hotovostí!!!

       EP Agency, s.r.o.

  Na Dlouhém lánu 459/59

        160 00 - Praha 6

     !!! Pouze po dohodě !!!

    ep.agency@yahoo.com

     Ing. Jiří Trávníček

     Tel: +420 723 752 443

     

 

    Zásilky k Vám dopraví:

 

 

          VÝDEJNÍ MÍSTA:

Lunderland Natürlich Pansen 300g

Lunderland Natürlich Pansen 300g
100% masa
0% (0 hodnocení)
katalogové číslo: b91701
záruka:24 měsíců
výrobce:Lunderland GmbH
cena:62,00 CZK
62,00 CZK
popis
obrázky
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Lunderland Natürlich Gesund Futtern 100% Pansen 300g - Hovězí dršťky

Doplňují dobré bakterie pro zdravou střevní floru, také výborná pochoutka pro psy a kočky

Hrubomleté konzervované hovězí neprané zelené dršťky Lunderland Pansen pro psy a kočky bez přídavku rostlinných složek, aromat, barviv, konzervačních látek a bez umělých vitamínů.

 

Složení: 100% hovězí drštky (žaludky) 50% bachor, 20% čepec, 20% kniha, 10% sléz (neprané zelené masité dršťky)

Střevní flora - Neprané zelené dršťky jsou nedílnou součástí výživy psů a koček. Dršťky obsahují zbytky zfermentované rostlinné potravy, které organismu psů a koček dodávají dobré bakterie pro zdravou střevní floru.

 

BIO kvalita - Díky přirozené stravě a volnému chovu na pastvě obsahují hovězí dršťky minimum toxických odpadů. Proto nezatěžují organismus našich psů a koček - prakticky BIO kvalita (jen bez certifikátu).

 

Analytické složky: hrubý protein: 15,3%, hrubý popel: 0,6%, vlhkost: 75,1%, hrubý tuk: 8,5%, hrubá vláknina 0,5%, vápník 0,02%, fosfor 0,08%; stravitelné bílkoviny 88,8%

 

Umělé vitamíny v konzervách  

Umělé přidané látky: ŽÁDNÉ

Žádné umělé vitamíny - konzervované hovězí dršťky Lunderland neobsahují žádné umělé vitamíny, žádné umělé minerální látky, žádné syntetické konzervanty ani laciná plniva.

Žádné zatížení - Umělé látky v krmivech, stejně jako v konzervovaném masu organismus zatěžují. Následkem zátěže jsou civilizační nemoci (také alergie, kožní problémy nebo rakovina).

Jak je poznáme - Pouze umělé vitamíny se dají vážit a dávkovat. Zda-li se jedná o následně přidané umělé látky poznáme podle měrných jednotek (IE, mg, mcg apod.) v kterých je jejich množství udáváno.

 

Skladování a podávání konzerv

 

● Neotevřené konzervy lze skladovat při běžné pokojové teplotě

● K prodloužení exspirace lze konzervy skladovat v chladnu

● Maso podáváme při pokojové teplotě (včas vyndáme z ledničky)

● Otevřenou konzervu dáme zavíčkovanou do ledničky (max. 3 dny)

● Datum exspirace a výrobní šarže jsou napsány na víčku plechovky

● Konzerva byla vyrobena dva roky před datem exspirace

● Baron expeduje konzervy s dobou exspirace minimálně 6 měsíců.

 

 

Doporučená krmná dávka na 1 den

Rámcová denní krmná dávka je 2,5 až 3 % z ideální hmotnosti kočky nebo psa. Níže je příklad průměrné denní dávky masa pro mírně nebo běžně aktivní zvířata.

Kočka o hmotnosti 3 kg krmíme 100 gramů. Konzerva o hmotnosti 300 gramů nám vydrží 3 dny

Pes o hmotnosti 5 kg krmíme 150 gramů. Konzerva o hmotnosti 300 gramů nám vydrží 2 dny

Pes o hmotnosti 10 kg krmíme 300 gramů. Konzerva o hmotnosti 300 gramů nám vydrží 1 den

 

 

Upozornění: Zelené dršťky jsou neprané žaludky, obsahují tedy ještě zbytek natráveniny a v případě syrového masa také dobré bakterie, proto mají masa s jejich obsahem výrazné aroma a může docházet k odchylkám nejen ve vůni, ale i v barvě (jde navíc o čistě přírodní produkt). Jejich nepříjemný zápach tedy neznamená, že je maso zkažené, jde o přirozenou vlastnost zelených drštěk.

 

 Výrobce: manželé Peter a Susanne Lunderhausen (Lunderland GmbH)

Lunderland Natürlich Pansen 300g
Hmotnost300g g
Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
X

Tento eshop používá cookies za účelem lepšího komfortu jeho používání. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka)

Rozumím
Nesouhlasím